Wulkanizacja BYDGOSZCZ. Opony i felgi. PHU Leonardo, Siedlecka 87.

Przedsiębiorstwo PHU LEONARDO działa w Bydgoszczy już od 2007r. Naszym celem nieprzerwanie jest dostarczenie Państwu szerokiej gamy produktów i usług z branży oponiarskiej zapewniając fachowe doradztwo i profesjonalizm na każdym etapie świadczonych usług.

Naszą ofertę handlową stanowią w szczególności opony i felgi do niemalże każdego rodzaju pojazdów – od aut osobowych począwszy, przez ciężarowe, na motocyklach i innych jednośladach kończąc.

Oferujemy Państwu zarówno produkty nowe, renomowanych i sprawdzonych producentów jak i używane – importowane bezpośrednio z krajów Europy Zachodniej.

Obok działalności handlowej oferujemy też szereg usług takich jak sezonowa wymiana opon, naprawa ogumienia, także tak niechętnie przyjmowanych przez inne serwisy opon typu RUN-FLAT, prostowanie i regeneracja felg, a także sezonowe przechowywanie opon.

Na każdym etapie świadczonych usług zapewniamy doświadczoną i wykwalifikowaną kadrę, która udzieli fachowej porady i pomoże dobrać odpowiednie ogumienie. Dysponujemy nowoczesnym wyposażeniem warsztatowym i dużą przestrzenią parkingową. Szerokie grono zadowolonych i powracających do nas klientów to nasz cel nadrzędny.

Dołącz do nich i TY.

Wulkanizacja BYDGOSZCZ. Opony i felgi. PHU Leonardo, Siedlecka 87.

 

 

 несет ответственность за сохранность груза照明 ダクト レール 取り付け